OgÅ‚oszeÅ„: 3385   CzytajÄ…cych: 12674
Wrocławek.com

Zakład drzewny Juro-Trans w Kowarach zatrudni

Telefon / kontakt:
Dodane:
9 maja
Zakład drzewny Juro-Trans w Kowarach zatrudni pracowników produkcyjnych.
Poszukujemy:
*osoby z doświadczeniem w zakresie obsługi maszyn tartacznych: traki taśmowe, dwupiły itp.
*osoby z doświadczeniem w zakresie obsługi maszyn stolarskich: frezarki, strugarki, piły wielopiły.
*osoby z doświadczeniem przy montażu architektury ogrodowej.
*MONTAŻYSTÓW PALET Z DOŚWIADCZENIEM.
*pracowników obsługi linii technologicznej palet drewnianych - 2 zmiany.

Zadania:
• obsługa linii produkcyjnej - wykładanie na taśmę podawczą elementów drewnianych;
• odbiór elementów drewnianych z taśm odbiorczych;
• kontrola jakości półproduktów i wyrobów gotowych.

Wymagania:
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
• doświadczenie w pracy przy produkcji (mile widziane w branży drzewnej)
• praca w trybie 2 zmiany.
• uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy umowę zlecenie na okres próbny 3 miesiące, później umowa o pracę na pełny etat.
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania.
Możliwość zakwaterowania.
Oferta skierowana również do kobiet - szczególnie montaż architektury ogrodowej.
Więcej informacji udzielę telefonicznie lub mailem.
Nr ogłoszenia: 1792752 Ważne do: 2024-05-23 16:19:00

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Praca chałupnicza - szycie
Zlecę szycie chałupniczo. Udostępniam maszyny do szycia. Tylko osoby z doświadczeniem.
Dam pracÄ™-7 maja
Opiekunka na 24.05/1900 euro
Do opieki jest małżeństwo:  89-letnia pani Elfriede , waży 90 kg, ma 161 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst – przychodzi 1 raz w tygodniu do pom
Dam pracÄ™-15 maja
Brygadzista produkcji Germania Mint
Germania Mint poszukuje osoby na stanowisko: BRYGADZISTA PRODUKCJI Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? - Realizacją planu produkcyjnego. - Delegowaniem i kontrolowan
Dam pracÄ™-16 maja
1900€ Opiekunka do leżącej pacjentki - zastępstwo!
Termin : od 16/05/2024 JÄ™zyk :bardzo dobry Miejscowość: Lahnstein Status: zastÄ™pstwo Numer oferty: K/01563 Opis oferty: Poszukujemy niepalÄ…cej opiekunki z bardzo dobrÄ… znajomoÅ›ciÄ
Dam pracÄ™-9 maja
Opieka Kolbermoor od 12.05.2024
NOWA OFERTA – Ok 12.05.2024 NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) ZAKWATEROWANI
Dam pracÄ™-7 maja
Kelner/Barman
Poszukujemy osób na stanowisko kelner/barman. Umowa zlecenie bądź umowa o pracę. Oferujemy pracę na stałe bądź na sezon letni. Więcej informacji udzielimy przez telefon. Praca w Karpaczu w
Dam pracÄ™-17 maja
Inżynier / Kosztorysant Budowlany
Do naszego biura mieszczącego się w Mysłakowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Kosztorysant Budowlany. Zadania na stanowisku: • Wykonywanie kalkulacji kosztowych w zakresie robót bud
Dam pracÄ™-17 maja
Zlecę wykończenie mieszkania w Szklarskiej Porębie
Zlecę wyłącznie firmie wykończenie mieszkania w Szklarskiej Porębie.. GK, Gładzie, malowanie, gres, glazura.. Oczekuje rachunku za usługę.
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 15:23
Praca Kelner/ Barman w Hotelu 4* Świeradów-Zdrój
Park Hotel**** KUR&SPA w Świeradowie-Zdroju prowadzą rekrutację na następujące stanowiska: KELNER Zakres obowiązków: serwowanie posiłków (a ’la carte, bufety) uprzejma i kompete
Dam pracÄ™-7 maja
© 2002-2024 Highlander's Group