OgÅ‚oszeÅ„: 3386   CzytajÄ…cych: 11480
Wrocławek.com

Mechanik Elektromechanik - Działu Utrzymania Ruchu

Telefon / kontakt:
Dodane:
9 maja
Marazzi Poland sp. z o.o. (Piechowice)
W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszej firmy i wspólnie budować jej sukces. Obecnie poszukujemy elektromechanika do działu utrzymania ruchu.

Twój zakres obowiązków
• Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn,
• Naprawy, konserwacje maszyn produkcyjnych,
• Wymiana elementów eksploatacyjnych,
• Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki,
• Kontrola maszyn w celu wykrywania uszkodzeń,
• Usprawnienia i optymalizacja pracy maszyn produkcyjnych,
• Analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
• Prowadzenie podstawowej dokumentacji serwisowanych maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania
• Wykształcenie minimum średnie techniczne kierunkowe lub wyższe techniczne,
• Wiedza i doświadczenie z zakresu mechaniki i elektryki, urządzeń transportowych – automatyka i sterowanie.
• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
•Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
• Dyspozycyjności.

Mile widziane
• Uprawnienia elektryczne SEP 1KV

To oferujemy
• System premiowy
• Dodatki do pensji – za pranie, pracę w porze nocnej
• Pakiet benefitów pracowniczych: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty Multisport
• Bonusy świąteczne
• Możliwości rozwoju i poszerzania swoich kompetencji zawodowych

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: hr@marazzi.pl lub telefon pod numer 516 005 331
Nr ogłoszenia: 1792748 Ważne do: 2024-05-23 15:58:39

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Żabka Podwale
Poszukuję chętnej dyspozycyjnej osoby do pracy w sklepie Żabka Podwale w Jeleniej Górze. Oferuję pracę w miłym i zgranym zespole. Jeżeli nie pracowałeś na podobnym stanowisku wszystkiego Cie
Dam pracÄ™-14 maja
Kucharz - sałatkowy
Restauracja Oro Cavallo w Karpaczu zatrudni osobę na stanowisko kucharz. Zakres obowiązków: -składanie i wydawanie dań -przygotowywanie sałatek oraz deserów. Mile widziane poczucie estetyk
Dam pracÄ™-wczoraj, 18:41
Magazynier
Praca jako magazynier w hurtowni spożywczo-tytoniowej zlokalizowanej w Jeleniej Górze. Przedział wiekowy 20-50 lat. Godziny pracy 7-15 od poniedziałku do piątku. Awaryjnie wymagane prawo jazdy ka
Dam pracÄ™-7 maja
Praca chałupnicza - szycie
Zlecę szycie chałupniczo. Udostępniam maszyny do szycia. Tylko osoby z doświadczeniem.
Dam pracÄ™-7 maja
Kelner - Niemcy - ze znajomością j. niem.
Obsługa restauracji – Hotel Seerose w Beucha (koło Lipska) Poszukujemy przyjaznej i uprzejmej kelnerki/kelnera ze znajomością języka niemieckiego do naszej restauracji w Hotelu Seerose. Uwie
Dam pracÄ™-17 maja
ZatrudniÄ™ kierowcÄ™
Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E do pracy Polska-Niemcy -Polska. Praca od poniedziałku do piątku. Weekendy wolne. Umowa o pracę. Wymagane doświadczenie zawodowe.
Dam pracÄ™-dziÅ›, 11:24
Pokojowa - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • znajomość specyfiki pracy p
Dam pracÄ™-7 maja
Opiekunka do Małżeństwa/06.06/1900 Euro
Opiekunka do starszego małżeÅ„stwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 06.06.2024 na okres 6 tygodni do 1900 EUR + opÅ‚acony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość jÄ
Dam pracÄ™-16 maja
Kelner - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne, cechy i umiejętności Kandydata do pracy - n
Dam pracÄ™-7 maja
© 2002-2024 Highlander's Group