Ogłoszeń: 3169   Czytających: 6780
Wrocławek.com

Złota rączka _ Mysłakowice_ Praca

Telefon / kontakt:
Dodane:
26 kwietnia
Firma budowlana zatrudni " Złota rączkę "

Zakres obowiązków:
- Prace wykończeniowe, malowanie, tynkowanie.
- Drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne.

Wymagania:

- Doświadczenie.
- Zaangażowanie.
- Sumienność.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie z siedzibą w Mysłakowicach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email tatiana.bilenia@regess.eu
Nr ogłoszenia: 1791261 Ważne do: 2024-05-10 08:58:01

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Spawacz
Spawacz Twój zakres obowiązków: • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną; • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich; • Obsługa elektronarzędzi konieczny
Dam pracę-przedwczoraj, 10:15
*** Wykładanie towaru w dziale nabiał ***
Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjer – sprzedawca (rozkładanie towaru w dziale nabiału, głównie poranne zmiany 6:00 - 14:00) Praca w Jeleniej Górze (Centrum) – Podwale 25. Oferujemy:
Dam pracę-30 kwietnia
Malarz, lakiernik przemysłowy
Malarz, lakiernik przemysłowy Opis stanowiska: • Malowanie konstrukcji stalowych i elementów metodą hydrodynamiczną • Realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją te
Dam pracę-26 kwietnia
Dam pracę-wczoraj, 8:05
Pracownik do stolarni
Przyjmę pracownika do stolarni.Możliwość zatrudnienia na1/2 etatu
Dam pracę-4 maja
Opiekunka do samotnej pani/1850 euro
Do opieki jest 84-letnia Pani , waży ok. 56 kg, ma 161 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst – nie przychodzi Obecnie – po operacji biodra, więc mo
Dam pracę-25 kwietnia
Praca magazynier - kierowca
Hurtownia warzyw i owoców „Jelfrut” zatrudni magazyniera - kierowcę z prawem jazdy kat. B. Poszukujemy osoby zaangażowanej, odpowiedzialnej, zamieszkałej na terenie Jeleniej Góry lub w okoli
Wykładowca,, opiekun osób starszych
Ośrodek kształcenia zawodowego w Jeleniej Górze poszukuje osoby, która może poprowadzić zajęcia teoretyczne w tematyce,, opiekun osób starszych,, 60h dydaktycznych. Umowa zlecenie. Możliwoś
Kierowca-magazynier motoryzacja
Zatrudnimy pracownika na stanowisko magazynier-kierowca . Prawo jazdy kat.b , doświadczenie w pracy na magazynie . Miejsce pracy Jelenia Góra. Firma Martex - zajmujemy się sprzedażą części do