Ogłoszeń: 3350   Czytających: 11127
Wrocławek.com

Zatrudnimy holową

Telefon / kontakt:
75-75-19-200/281
Dodane:
6 maja
Kompleks Sandra w Karpaczu zatrudni holową.
umowa o prace, dwie zmiany

To oferujemy:

•stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę na pełny etat
•możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,
•ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
•preferencyjne warunki pobytu wypoczynkowego
•posiłki pracownicze na preferencyjnych zasadach •pracownicze karnety na basen
Nr ogłoszenia: 1792188 Ważne do: 2024-05-20 13:51:23

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Sprzątanie apartamentów
Poszukuje Pani do sprzątania apartamentów. Wymagania: prawo jazdy i samochód. Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Zwrot kosztów dojazdu. Elastyczne godziny pracy. Umowa zleceni
Dam pracę-14 maja
Operator linii produkcji pelletu
OPIS Obowiązki: Obsługa maszyn produkcyjnych. Kontrola jakości produktu. Prace porządkowe i serwisowe. Realizacja zleceń produkcyjnych. Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Praca
Dam pracę-przedwczoraj, 15:25
Pokojowa do hotelu ***
Hotel Grey Spa w Szklarskiej Porębie zatrudni pokojową, praca w godzinach 6-14/7-15 do dogadania, mile widziane doświadczenie. Cv proszę przesyłać na adres biuro@greyspa.pl
Dam pracę-przedwczoraj, 10:55
Konserwator
Poszukiwana osoba do pracy na stanowisku KONSERWATOR do hotelu Vivaldi w Karpaczu. Cv proszę przesyłać na adres agata.orzol@vivaldi.pl. Kontakt telefoniczny w godzinach 7-15.
Dam pracę-7 maja
Recepcjonistka, barmanka, kucharz, kucharka
Pensjonat w Przesiece zatrudni: recepcjonistkę, barmankę,kucharza,kucharkę. Informacja pod nr. 519 525 935
Dam pracę-10 maja
Pracownik w Sklepie Outdoorowym w Szklarskiej Porębie
Poszukujemy osoby do pracy w sklepie outdoorowym ( odzież i obuwie turystyczne ) w Szklarskiej Porębie . Zatrudnimy na umowę o pracę . Oferujemy dobre warunki pracy i płacy. Prosimy o przesyłani
Opiekunka do Pani/1700/30.05
Opiekunka do starszej pani 37079 obrzeża Göttingen/ Dolna Saksonia Od 30.05.2024 na 6 tygodni do 1700 ,- EUR miesięcznie + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość języka
Dam pracę-16 maja
Opiekunka na 24.05/1900 euro
Do opieki jest małżeństwo:  89-letnia pani Elfriede , waży 90 kg, ma 161 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst – przychodzi 1 raz w tygodniu do pom
Dam pracę-15 maja
Hotel Kyriad Karkonosze *** Pracownik techniczny
OPIS Zakres obowiązków: Bieżące naprawy i usuwanie usterek. Dbałość o czystość wokół budynku (tereny zielone - koszenie trawników, etc.) W sezonie zimowym utrzymanie bezpiecznego
Dam pracę-przedwczoraj, 13:58