OgÅ‚oszeÅ„: 3091   CzytajÄ…cych: 4660
Wrocławek.com

Spawacz

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
25 kwietnia
Spawacz
Twój zakres obowiązków:
• Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną;
• Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich;
• Obsługa elektronarzędzi koniecznych przy spawaniu
• Dbanie o prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.
• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
• Przyjmowanie i zdawanie materiałów na stanowisku pracy
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe.
• Znajomość technik i metod spawalniczych MIG MAG
• Uprawnienia spawalnicze minimum podstawowe.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Praktyczna znajomość technologii obróbki metali.
• Znajomość rysunku technicznego.
• Duże zdolności manualne
• Umiejętność obsługiwania uniwersalnych przyrządów pomiarowych (miara, suwmiarka, itp.)
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
Nr ogłoszenia: 1791209 Ważne do: 2024-05-09 18:01:07

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kelner/barman Karpacz
Restauracja Hotelowa w Karpaczu poszukuje do swojego zespołu osób na stanowiska: - Kelner/ka - Barman/ka Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 792 094 706
Dam pracÄ™-22 kwietnia
Pokojowa do pensjonatu w Karpaczu
PrzyjmÄ™ pokojowÄ… do pensjonatu w Karpaczu - os. Skalne. ProszÄ™ o kontakt nr tel. 793-440-568
Dam pracÄ™-21 kwietnia
Malarz, lakiernik przemysłowy
Malarz, lakiernik przemysłowy Opis stanowiska: • Malowanie konstrukcji stalowych i elementów metodą hydrodynamiczną • Realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją te
Dam pracÄ™-25 kwietnia
PoszukujÄ™ operatora koparki
Poszukuję operatora koparki z doświadczeniem. Praca na miejscu.
Dam pracÄ™-27 kwietnia
Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy
Germania Mint poszukuje osoby na stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? - Analizowaniem otrzymanych dokumentów źró
Dam pracÄ™-30 kwietnia
Praca w Bistro Stacja
Szukamy osób na stanowisku KUCHARZ - oferujemy pełny etat, umowę o pracę, godz. otwarcia 12-22, praca w systemie zmianowym. Zapraszamy na dzień próbny ! Napisz do nas na adres mailowy:
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 8:00
Murarz z j. niemieckim
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy ze znajomością języka Niemieckiego. Budujemy min. szkoły, szpitale, budynki mieszkalne i przemy
Dam pracÄ™-29 kwietnia
Pensjonat w Przesiece zatrudni kucharza /kucharkÄ™
Pensjonat w Przesiece zatrudni na stanowisku;kucharza /kucharkÄ™ recepcjonistkÄ™/barmankÄ™. Informacja pod nr. tel. 519 525 935
Dam pracÄ™-22 kwietnia
Inżynier Serwisu
W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: INŻYNIER PROJEKTU/ SERWISU Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za: · Prowadzenie pro
Dam pracÄ™-29 kwietnia
© 2002-2024 Highlander's Group