Ogłoszeń: 3309   Czytających: 8779
Wrocławek.com

Sanatorium MSWiA zatrudni Kucharza/Pomoc kuchenną

Telefon / kontakt:
Dodane:
20 kwietnia
SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA „AGAT” w Jeleniej Górze, nowoczesna i stabilna firma zajmująca się branżą medyczną z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji, zatrudni
KUCHARZA/POMOC KUCHENNĄ
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie dań według obowiązujących receptur i standardów
- dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych
- organizowanie pracy kuchni
- racjonalne gospodarowanie towarem
- minimalizowanie strat
- przestrzeganie zasad HACCP
Wymagania i oczekiwania:
- doświadczenie na stanowisku kucharz (mile widziane)
- pasja kulinarna
- gotowość do pracy w pełnym wymiarze czasu, włącznie z weekendami i świętami
- umiejętności pracy w zespole
- odpowiedzialne podejście do obowiązków
- umiejętność organizacji pracy na własnym stanowisku i z ludźmi
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne zarobki
- stabilne zatrudnienie
- ciągły rozwój i samorealizację
- pracę w zgranym i profesjonalnym zespole wraz z nowoczesnym wyposażaniem kuchni
Benefity:
- zniżki na firmowe produkty i usługi
- dofinansowanie wypoczynku (ZFŚS)
- środki finansowe na święta
- posiłek pracowniczy

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: sekretariat@sanatorium-agat.pl
Skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu umówienia terminu rozmowy.
Nr ogłoszenia: 1789050 Ważne do: 2024-05-04 07:00:01

Więcej z kategorii Dam pracę

Zastępstwo do mobilnej seniorki - do 1750€
Termin : od 08/05/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Friedrichsdorf Status: zastępstwo Numer oferty: K/01591 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub ba
Dam pracę-24 kwietnia
Pomoc kuchenna pizzeria Jelenia Góra
Przyjmę do pracy pomoc kuchenną do pizzerii w Jeleniej Górze. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.
Spawacz
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Spawacz: Wymagania:
Dam pracę-22 kwietnia
Ogrodnik
Hotel Seidorf w Sosnówce poszukuje osoby do utrzymywania porządku na terenach zielonych otaczających hotele.
Dam pracę-17 kwietnia
Wykładowca,, opiekun osób starszych
Ośrodek kształcenia zawodowego w Jeleniej Górze poszukuje osoby, która może poprowadzić zajęcia teoretyczne w tematyce,, opiekun osób starszych,, 60h dydaktycznych. Umowa zlecenie. Możliwoś
Dam pracę-26 kwietnia
Operator ładowarki
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale się rozwijamy i produkujemy płytki ceramiczne najwyższej jakości, a nasze produkty są znane i doceniane na całym świecie. Obecnie posz
Dam pracę-wczoraj, 15:42
Opieka Kolbermoor od 04.05.2024
NOWA OFERTA – OD 04.05.2024 NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) ZAKWATEROWA
Dam pracę-18 kwietnia
Dostawca / Kierowca
Zatrudnię dostawcę / kierowcę praca polegająca na dostarczaniu towaru do klienta punkty sklepy spożywcze codzienne wyjazdy z J G Maciejowa
Ślusarz
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Ślusarz: Wymagania: