Ogłoszeń: 3074   Czytających: 12029
Wrocławek.com

Przedstawiciel Handlowy/Przedstawicielka Handlowa

Telefon / kontakt:
Dodane:
10 paźdź.
To oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Wysoką premię uzależnioną od wyników sprzedażowych,
Wszystkie narzędzie potrzebne do pracy,
Możliwość rozwoju i nabywanie kolejnych doświadczeń,
Dodatkowa premia za staż pracy,
Realny wpływ na politykę handlową firmy,
Przyjazną atmosferę pracy.

Benefity:
elastyczny czas pracy,
zniżki na firmowe produkty.

System wynagrodzeń:
stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki.

Twój zakres obowiązków:
Aktywne poszukiwanie nowych klientów i możliwości biznesowych,
Samodzielne podejmowanie decyzji sprzedażowych,
Budowanie trwałych relacji z klientami,
Monitorowanie obsługiwanego rynku,
Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowych oraz prowadzenie, negocjacji z klientami,

Nasze wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Aktywne rozwijanie sprzedaży,
Promowanie i wprowadzanie nowych produktów,
Samodzielność , inicjatywa oraz wysoka kultura osobista,
Prawo jazdy kat B.

Mile widziane:
Znajomość rynku FMCG.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: arleta.zasina@oaza.net.pl z dopiskiem. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." lub o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Nr ogłoszenia: 1810047 Ważne do: 2024-10-24 13:12:53

Więcej z kategorii Dam pracę

Praca przy wykończeniach wnętrz
Zatrudnię samodzielną osobę przy pracach wykończeniowych glazura,regipsy, gładzie, malowanie ,roboty ogólnobudowlane Praca na terenie Jeleniej Góry I okolic Stawka zależna od umiejętności I
Dam pracę-wczoraj, 16:47
Pracownicy ogólnobudowlani
Praca m.in. przy elewacjach, tynkach, wykończeniu wnętrz więcej informacji pod nr 794496900
Dam pracę-przedwczoraj, 10:11
Radca Prawny
Wymagania: · ukończyłeś studia prawnicze, · chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie o szerokim spektrum działania, · posiadasz doświadczenie przy obsłudze prawnej spółek,
Dam pracę-przedwczoraj, 16:25
Monter zabudów samochodowych
ŁPSP Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów poszukuje kandydatów na stanowisko: Monter zabudów samochodowych Miejsce pracy Jelenia Góra Opis stanowiska: Montaż lekkich ko
Dam pracę-15 paźdź.
Kelner/kelnerka na a'la carte w Karpac
Opis Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner oraz komfortowe apartamenty
Pracownik Rejestracji i Rozliczeń
W związku z prężnym rozwojem KCM Clinic S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Rejestracji i Rozliczeń Miejsce pracy: KCM Clinic S.A. Jelenia Góra, ul. Bankowa 5-7 Wymagania
Dam pracę-17 paźdź.
Pokojowa, kucharz, kucharka
Pensjonat w Przesiece zatrudni: pokojową, kucharza,kucharkę. Tel. 59 525 935
Dam pracę-12 paźdź.
Opieka Kolbermoor
Wymiana – OD 14.12.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1900-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) + dodatki za święta i
Dam pracę-przedwczoraj, 9:53
Praca na budowie wykończenia
Zatrudnię przy wykończeniach. Praca w Jeleniej Górze i okolicach. Więcej informacji telefonicznie
Dam pracę-dziś, 9:59