Ogłoszeń: 3000   Czytających: 7107
Wrocławek.com

Poszukujemy elektromonterów / pomocników elektryka

Telefon / kontakt:
biuro@elektin.pl
Dodane:
11 września
Poszukujemy chętnych do pracy elektromonterów / pomocników elektryka.

- Praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.
- Wynagrodzenie: 5000 - 8000 zł / mies. brutto uzależnione od umiejętności i zaangażowania.
- Możliwe delegacje.

Zakres obowiązków to m.in.:
- Wykonywanie podłączeń przewodów, gniazdek, wyłączników i innych elementów instalacji
- Montowanie i konserwacja opraw oświetleniowych podstawowych, awaryjnych, ewakuacyjnych oraz opraw oświetlenia zewnętrznego
- Montaż tras kablowych
- Montowanie i demontowanie instalacji elektrycznych
- Montowanie instalacji fotowoltaicznych
- Przeprowadzanie pomiarów i testów elektrycznych

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie na stanowisku: elektromonter, pomocnik elektryka
- uprawnienia SEP „E” do 1kV

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (wraz z klauzulą RODO znajdującą się poniżej) na adres mailowy: biuro@elektin.pl

Nr ogłoszenia: 1807089 Ważne do: 2024-09-25 12:30:38

Więcej z kategorii Dam pracę

Pomoc kuchenna – Euforia Zabobrze Jelenia Góra
Zatrudnimy pomoc kuchenną do pracy w kuchni. Ważne wymagania: osoba energiczna, orientująca się na pracy w gastronomii, utrzymująca czystość podczas pracy, bez nałogów. Oferujemy: •
Dam pracę-17 września
Kasjer-sprzedawca sklep Żabka
Sklep Żabka przy ulicy Kiepury 49 poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko kasjer-sprzedawca. - Dobre warunki płacowe - Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym - Praca w syste
Dam pracę-7 września
Animator w Rodzinnym Centrum Rozrywki
Nowo powstające Rodzinne Centrum Rozrywki poszukuje kreatywnego i energicznego Animatora na pełny etat! Obowiązki: - Prowadzenie imprez okolicznościowych, urodzin, warsztatów oraz zajęć d
Dam pracę-11 września
!!Super kelnerka! zamieszkanie, zarobki!!
Jeśli jesteś: * bardzo dobrym sprzedawcą, * masz pasję w tym co robisz, * lubisz klientów * nie masz mocnych nałogów * masz mocny charakter to aplikuj!!! Szansa na awans, bonusy, gw
Pomoc kuchenna na weekendy
Restauracja Izba Rybacka zatrudni na weekendy pomoc kuchenna. Nie wymagamy doświadczenia- jedynie chęci do pracy.
Dam pracę-wczoraj, 10:21
Sprzątanie
Restauracja PASJA, na Zabobrzu , prace porządkowe dwie godz, dziennie 9_11 pięć dni w tygodniu , gorąco zachęcam dobre warunki pracy i płacy zapraszam na rozmowę w godzinach porannych
Dam pracę-12 września
100€ premii! Opiekunka do seniorki - od zaraz!
Termin : od 20/09/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Rheda-Wiedenbrück Status: zastępstwo Numer oferty: K/01568 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z dobrą lub bardzo dob
Przyjmę do pracy
Mechanika i blacharza samochodowego przyjmę od zaraz. Doświadczenie minimum podstawowe.
Dam pracę-przedwczoraj, 11:57
Pracownik budowlany - elewacje!
Firma zatrudni pracowników budowlanych do prac elewacyjnych z doświadczeniem. Praca na terenie Jeleniej Góry, atrakcyjne zarobki, tygodniowe wynagrodzenia, umowa o pracę.
Dam pracę-wczoraj, 12:00