Ogłoszeń: 3074   Czytających: 12041
Wrocławek.com

Pomoc kuchenna

Telefon / kontakt:
Dodane:
16 paźdź.
****Hotel Gołębiewski w Karpaczu****
zatrudni Pomoc Kuchenną

Opis stanowiska:
• pomoc przy sporządzaniu zup i dań mięsnych, surówek, śniadań, kolacji,
• porządkowanie i utrzymywanie w czystości pomieszczenia produkcyjnego i zaplecza,
• mycie naczyń, urządzeń i sprzętu produkcyjnego
• dbanie o wygląd bufetu
•przygotowanie deserów i drinków

Wymagania:
• umiejętność pracy w zespole
• książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
•dbanie o porządek i higienę w kuchni

To oferujemy
• system wynagrodzeń oparty o podstawę i premię, stawka godzinowa
•stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę na pełny etat
•ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
•preferencyjne warunki pobytu wypoczynkowego w Hotelach Gołębiewski

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt : kadryk@golebiewski.pl ; Tel. 503 011 920

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Nr ogłoszenia: 1810645 Ważne do: 2024-10-30 08:15:09

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Asystent / Asystentka Managera zarządzającego
Poszukujemy osobę która przejmie część zadań operacyjnych managera zarządzającego firmy związanej z branżą Eventową. prowadzenia kalendarza, kontakt z klientami, kontrahentami, planowanie
Dam pracę-17 paźdź.
Szkolenia i staże z uni
Szukam osób chętnych do udziału w szkoleniach i stażu za które zostaną wypłacone pieniądze osoby z orzeczeniem lub nie pracujące które pobierają zasiłki lub dary z mopsu proszę o kontakt
Dam pracę-14 paźdź.
Blacharz Samochodowy
Firma blacharsko-lakiernicza zatrudni blacharza samochodowego. Wymiar pracy 8h, od poniedziałku do piątku. Wszystkie informacje pod podanym numerem telefonu/
Opiekunka od zaraz do 04.11 /1900 euro
Do opieki jest 85-letnia Pani Margret , waży ok. 53 kg, ma 165 cm wzrostu. Jednostki chorobowe: Pani porusza się z pomocą laski lub rollatora, nie ma konieczności transferu, jedynie pomoc,
Dam pracę-10 paźdź.
Sprzątanie domków
Holiday Park & Resort w Cieplicach zatrudni do sprzątania domków osoby z doświadczeniem. Umowa zlecenie, płatne za domek. CV proszę wysyłać na maila: barbara.olszewska@holidaypark.pl, lub umawi
Zlecenia dla alpinistów przemysłowych
PBJ Sp. z o.o. zajmuje się od 15 lat budową infrastruktury telekomunikacyjnej dla operatorów telefonii komórkowej w całej Europie. W związku z szybkim rozwojem technologii poszukujemy partnerów
Dam pracę-18 paźdź.
Lakiernik konstrukcji stalowych
Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzi
Dam pracę-15 paźdź.
Kelner/ Kelnerka (zmiany popołudniowe)
Hotel Jelenia Struga Medical Spa poszukuje osób na stanowisko: Kelner / Kelnerka (zmiany popołudniowe) Miejsce pracy: Kowary, Hotel Jelenia Struga Medical Spa Zakres obowiązków: • Obsługa g
Tynkowanie - zatrudnimy tynkarzy
Firma Ergo System Zatrudni Tynkarzy Praca w Jeleniej Górze i okolicach Atrakcyjne warunki wynagrodzenia plus premie Samochód służbowy dla pracownika Ergo System 669720384, 669720381
Dam pracę-16 paźdź.