Ogłoszeń: 3074   Czytających: 12034
Wrocławek.com

Piechowice sklep Żabka

Telefon / kontakt:
Dodane:
12 paźdź.
Poszukuję pracownika do sklepu Żabka Piechowice ul. Kryształowa 47

Czego oczekuję?
-Pozytywnego nastawienia do pracy i klientów
-Punktualności
-Sumienności
-Uczciwości
-Dyspozycyjności
-Książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych

Co daję w zamian?
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Szkolenie z obsługi klienta
-Miła atmosfera
-Zmianowy system pracy 6.00-14.00 14.00-23.00

Jakie zadania na Ciebie czekają?
-Obsługa klienta przy ladzie kasowej
-Uzupełnianie towaru w sklepie
-Podstawowe prace porządkowe w sklepie i na zapleczu
-Przygotowywanie szybkich przekąsek
-Pilnowanie terminów przydatności

Nie musisz mieć dużego doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczę!
Wyślij swoje CV na adres e-mail: serafin.natalia@zabka.pl

W celu uzyskania szerszych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr: 531703073
Nr ogłoszenia: 1810243 Ważne do: 2024-10-26 10:03:51

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kelner bufetowy na weekendy
Kazalnica Family & Conference Resort Poszukujemy kelnera bufetowego na weekendy. Chętnie podejmiemy współpracę z uczniami/studentami. Obywatele Ukrainy oraz innych narodowości równie mile w
Dam pracę-wczoraj, 10:07
Opiekun/opiekunka do seniora na wózku - 1800€
Termin : od 15/11/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Wolfsburg Status: zastępstwo Numer oferty: K/01672 Opis oferty: Poszukujemy opiekuna lub opiekunkę z komunikatywną
Dam pracę-przedwczoraj, 14:08
Recepcjonistka/Recepcjonista Karpacz
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Do naszego młodego, otwarteg
Dam pracę-11 paźdź.
1750€ Opiekunka do seniorki - bez transferu!
Termin : od 12/11/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Ebsdorfergrund Status: zastępstwo Numer oferty: K/00891 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywn
Dam pracę-15 paźdź.
Hotel Seidorf 5* Poszukujemy kelnera bufetowego na weekendy. Stawka 32brutto/h Wymagania: -Doświadczenie w restauracji będzie dużym atutem -Język Angielski -komunikatywnie
Dam pracę-przedwczoraj, 9:17
Opiekun do leżącego seniora - 1750€
Termin : od 17/11/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Hürth Status: zastępstwo Numer oferty: K/01026 Opis oferty: Poszukujemy opiekuna z komunikatywną znajomością języka ni
Dam pracę-18 paźdź.
Szukam pracowników do prac wykończeniowych
Szukasz pracy w miłej atmosferze, w spokoju,w przyjaznym gronie. W ekipie,której panuje harmonia,organizacja i chęć do pracy. Jeśli jesteś osobą samodzielną to dobrze trafiłeś. Szukam pr
Praca dla kucharza
Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS GRANIT w Szklarskiej Porębie zatrudni kucharza na umowę o pracę. Więcej pod nr telefonu 075/745-98-04 lub 075/717-31-18
Dam pracę-dziś, 13:00
Pizzerman/kucharz kuchni włoskiej w Karpaczu
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner oraz komfortowe apartamenty z pry