Ogłoszeń: 3083   Czytających: 10014
Wrocławek.com

Operator frezarki numerycznej CNC

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
26 kwietnia
Twój zakres obowiązków:
• Obsługa frezarki numerycznej ().
• Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. Ustawienie detalu na stole maszyny / Realizacja programów obróbki.
• Korekty programów CNC
• Dobór oraz kontrolowanie stanu zużycia narzędzia skrawającego.
• Weryfikacja poprawności wykonania detalu w odniesieniu do dokumentacji technicznej.
• Kontrola prawidłowego przebiegu wykonania detali w trakcie obróbki.
Wymagania:
• Doświadczenie z zakresu obsługi maszyn CNC (Frezarki]).
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Znajomość doboru narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania.
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
• Podstawowy zakres wiedzy dotyczący obróbki skrawaniem.
• Odpowiedzialność i zaangażowanie.
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego.
Nr ogłoszenia: 1791274 Ważne do: 2024-05-10 10:50:39

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Zmywak, pierogi-zarobisz!
Praca w Karpaczu. Stałość zatrudnienia, dogodna umowa. Chcesz pracować w gronie osób pracowitych i ceniących pracę -dołącz do naszego zespołu. Dojazd pod sam obiekt. Praca dla osób bez na
Dam pracę-24 kwietnia
Recepcjonistka/recepcjonista do hotelu w Karpaczu
Pałac Margot SPA *** w Karpaczu zatrudni na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty na cały etat i 1/2 etatu. Jeśli: - praca z ludźmi jest Twoją pasją, a zadowolenie klienta osobistą saty
Dam pracę-29 kwietnia
Spawacz
Spawacz Twój zakres obowiązków: • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną; • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich; • Obsługa elektronarzędzi konieczny
Dam pracę-dziś, 8:01
Kierownik działu utrzymania ruchy
Kierownik działu utrzymania ruchy. • Opis stanowiska: • Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni) • Utrzymanie d
Dam pracę-2 maja
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny Opis stanowiska: • Załadunek i zabezpieczanie wyrobów gotowych i półproduktów do transportu wewe i zew • Przewożenie towarów i materia
Elektryk- automatyk
Elektryk- automatyk. Opis stanowiska: • Diagnozowanie i usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych maszyn jak i infrastruktury. • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągło
Kucharz śniadaniowy (K/M)
Osada Śnieżka to Rodzinny Resort w Łomnicy między Karpaczem a Jelenią Górą. Obiekt oddaje do dyspozycji 62 pokoje w części hotelowej i 272 apartamenty w wolnostojących domkach. Aktualni
Dam pracę-30 kwietnia
Zbrojarz betoniarz
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną z Jeleniej Góry , która specjalizuje się w tworzeniu przestrzeni betonowych, gdzie zabawa łączy się z naturą i nowoczesną architektur
Pomoc kuchenna – restauracja Euforia Jelenia Góra
Zatrudnimy pomoc kuchenną gotującą do pracy w kuchni. Ważne wymagania: osoba energiczna, potrafiąca robić smaczne surówki, lubiąca gotować, utrzymująca czystość podczas pracy, bez nałog
Dam pracę-27 kwietnia