OgÅ‚oszeÅ„: 3311   CzytajÄ…cych: 6775
Wrocławek.com

Kucharz - Niemcy - ze znajomością j. niem.

Telefon / kontakt:
Dodane:
26 kwietnia
Kucharz/Kucharka w Hotelu Seerose w Beucha (okolice Lipska) - pełny etat (40 godzin)
Poszukujemy doświadczonego kucharza/kucharki, który dołączy do naszego zespołu w Beucha (znajomość języka niemieckiego). Jako kucharz/kucharka będziesz odpowiedzialny za przygotowanie i prezentację naszych potraw oraz zapewnienie wysokiej jakości i płynnego działania naszej kuchni.
Twoje zadania:
• Przygotowywanie dań ciepłych i zimnych
• Planowanie i realizacja jadłospisów i menu
• Przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa
• Zamawianie i przechowywanie żywności
• Współpraca przy dalszym rozwoju receptur i dań
Twój profil:
• Ukończone szkolenie na szefa kuchni lub porównywalne doświadczenie zawodowe
• Pasja do dobrego jedzenia i wysokich standardów jakości
• Umiejętność pracy w zespole i elastyczność
• Niezawodność i umiejętność pracy pod presją czasu
• Znajomość planowania menu i kalkulacji kosztów będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• Pracę na pełny etat w wymiarze 40 godzin tygodniowo
• Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
• Zmotywowany zespół i przyjemne środowisko pracy
• Możliwość dalszego szkolenia i rozwoju zawodowego
Miejsce pracy: Beucha
Aplikuj teraz i zostań częścią naszego zespołu! Prześlij nam swoje kompletne dokumenty aplikacyjne pocztą elektroniczną na adres info@sedilog.pl. Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać!
Nr ogłoszenia: 1790439 Ważne do: 2024-05-10 12:00:01

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Hotel 4* w Åšwieradowie-Zdroju Kucharza
Park Hotel KUR&SPA w Świeradowie-Zdroju poszukuje osób na stanowisko: KUCHARZ: Zakres obowiązków: - przygotowanie potrawy z karty dań, - przygotowanie śniadań w formie bufetu i obiad
Dam pracÄ™-23 kwietnia
Sprzedawca
Zatrudnię sprzedawcę lub do przyuczenia (warzywa -owoce) oraz osobę do prac magazynowych wynagrodzenie ,stawka godzinowa od 22-30 złotych ,godziny pracy do uzgodnienia Tel,kont.604528592
Dam pracÄ™-28 kwietnia
Animatorka
Hotel Kazalnica poszukuje osoby na stanowisko animatorki.
Dam pracÄ™-22 kwietnia
Pracownik biurowy
Seidorf Mountain Resort poszukuje pracownika na stanowisko biurowe. Praca od poniedziałku do piątku plus każdy 1. dzień miesiąca. Oferujemy umowę o pracę i dobre zarobki. Wpisywanie płatności
Dam pracÄ™-29 kwietnia
Malarz, lakiernik przemysłowy
Malarz, lakiernik przemysłowy Opis stanowiska: • Malowanie konstrukcji stalowych i elementów metodą hydrodynamiczną • Realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją te
Dam pracÄ™-wczoraj, 9:22
Pokojowa do pensjonatu w Karpaczu
PrzyjmÄ™ pokojowÄ… do pensjonatu w Karpaczu - os. Skalne. ProszÄ™ o kontakt nr tel. 793-440-568
Dam pracÄ™-21 kwietnia
Kucharz, Pomoc kuchenna Karpacz
Restauracja "U Ducha Gór" w Karpaczu zatrudni kucharzy i pomoce kuchenne. Możliwość zakwaterowania tel 512392437
Dam pracÄ™-25 kwietnia
Opieka Kolbermoor od 04.05.2024
NOWA OFERTA – OD 04.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiÄ…c (umowa zlecenie lub dziaÅ‚alność gospodarcza) ZAKWATEROWANIE â
Dam pracÄ™-19 kwietnia
Dostawca / Kierowca
Zatrudnię dostawcę / kierowcę praca polegająca na dostarczaniu towaru do klienta punkty sklepy spożywcze codzienne wyjazdy z J G Maciejowa
Dam pracÄ™-26 kwietnia
© 2002-2024 Highlander's Group