Ogłoszeń: 3386   Czytających: 12379
Wrocławek.com

Kelner Kawiarnia Restauracja centrum Szklarska

Telefon / kontakt:
Dodane:
9 maja
Kawiarnia & restauracja "Julia" w Hotelu Kryształ w centrum Szklarskiej Poręby poszukuje:

- Kelnera / Kelnerkę

praca na stałe, na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę

Poszukujemy osób:

- pozytywnych, otwartych, z miłą aparycją

- pracowitych, uczciwych,

- komunikatywnych, lubiących kontakt z ludźmi,

- z umiejętnością pracy w zespole,

Oferujemy:

- przyjazne i komfortowe warunki pracy w zgranym i przyjaznym zespole

- stabilną i odpowiedzialną pracę

- posiłki pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub o wysłanie maila na dorota@hotelkrysztal.pl z CV w tytule proszę napisać "CV + kelner" z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 'zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883]
Nr ogłoszenia: 1792731 Ważne do: 2024-05-23 13:28:28

Więcej z kategorii Dam pracę

szukam murarza-Belgia bez pośredników
Szukam murarza z doświadczeniem do pracy w Belgii. Nie jestem pośrednikiem Potrzebujesz A1 i własną działalność. Mieszkanie zapewnione-płatne. Atrakcyjne zarobki Tel 667 049 168
Dam pracę-dziś, 9:39
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Staniszów, Termy Karkonosze Twój zakres obowiązków: - dbanie o ogólną czystość i porządek w miejscu pracy - współpraca z kucharzami - prace pomocnicze Nasze wymagani
Dam pracę-13 maja
Praca w Domu Seniora w Karpaczu
Dom Seniora w Karpaczu, zatrudni osobę na stanowisko opiekun osoby starszej. Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat - stabilne zatrudnienie - elastyczny grafik
Dam pracę-wczoraj, 17:26
Hotel Kyriad Karkonosze *** Pracownik techniczny
OPIS Zakres obowiązków: Bieżące naprawy i usuwanie usterek. Dbałość o czystość wokół budynku (tereny zielone - koszenie trawników, etc.) W sezonie zimowym utrzymanie bezpiecznego
Dam pracę-17 maja
Przyjmę brukarza z doświadczeniem
Praca na terenie Jeleniej Góry stawka godzinowa rozliczenie tygodniowe
Dam pracę-7 maja
Opiekun od zaraz/1800 euro
Do opieki jest 87-letnia pani Sylta , waży ok 60 kg, ma 158 cm wzrostu. Pani ma przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Jednostki chorobowe: Pani jest po lekkim udarze, lekki niedo
Dam pracę-15 maja
1800€ Opiekunka do seniora
Termin : od 26/05/2024 Język : bardzo dobry Miejscowość: Burgdorf Status: zastępstwo Numer oferty: K/01595 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka ni
Dam pracę-dziś, 11:17
Pomoc kuchenna - Uzdrowisko Cieplice
Pomoc kuchenna Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • znajomość
Dam pracę-dziś, 12:03
Kucharz / Młodszy kucharz - Szklarska Poręba
O nas : jesteśmy grupą ludzi, którą pragniemy powiększyć chcemy na nowo zacząć tworzyć mała lokalna markę jako lokal mamy już swoje doświadczenie, ale chcemy zmian. Dlatego ja
Dam pracę-przedwczoraj, 15:03