Ogłoszeń: 2836   Czytających: 9714
Wrocławek.com

Działka budowlana 52900m² Staniszów z lasem

Telefon / kontakt:
Dodane:
wczoraj, 22:12
Biuro Nieruchomosci Perfect prezentuje Państwu dużą działkę budowlaną z Lasem w Staniszowie.

Działka o powierzchni 5,29 HA, o terenie zróżnicowanym w większości płaskim z widokiem na Śnieżkę z samego jej centrum. 

Nieruchomość położona na samym szczycie Staniszowa. Dobrze nasłoneczniona z dogodnym dojazdem do okolicznych miejscowości.

Grunt objęty planem zagospodarowania jako MN 27 oraz częściowo ZL:

Wyciąg z planu dla MN:

1. Przeznaczenie podstawowe:

 a) tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,

 b) przeznaczenie określone w ustaleniach indywidualnych,

2. Przeznaczenie uzupełniające:

 a) usługi wbudowane,

 b) wody powierzchniowe, śródlądowe - cieki oraz oczka wodne i stawy o powierzchni lustra wody do 1500 m2,

3. Rodzaj zabudowy:

 a) typ zabudowy - wolnostojąca,

 b) maksymalny wskaźnik zabudowy działki - 0,05,

 c) powierzchnia zabudowy budynków, o ile ustalenia indywidualne nie stanowią inaczej 80 - 300 m2

d) maksymalna wysokość zabudowy:

  - budynki przeznaczenia podstawowego - 10 m

  - budynki gospodarcze lub garażowe - 4,5 m

 e) dachy symetryczne o kącie nachylenia połaci zawartym w zakresie 35 - 45 stopni kryte dachówką ceramiczną, betonową lub łupkiem naturalnym i syntetycznym o  przebiegu kalenicy wg rysunku planu jeżeli rysunek zawiera takie ustalenie, 

 f) Z zastrzeżeniem ustaleń indywidualnych w obrębie jednej działki budowlanej dopuszcza się lokalizację:

- 1 budynku o przeznaczeniu podstawowym,

- 1 budynku mieszczącego garaż lub/i funkcje gospdarcze o powierzchni 40 m2,

 g) wyklucza sie lokalizację garaży blaszanych,

 h) ustala się następujące wymagania dla ogrodzeń od strony przestrzeni publicznej:

- wysokość - maksimum 1.5 m

- zakaz stosowania typowych ogrodzeń betonowych,

- wymagana powierzchnia prześwitów 30 %,

i) w przypadku zabudowy zagrodowej , w obrębie terenów nie obowiązują wymagania dla zabudowy gospodarczej określony dla wszystkich terenów MN w rubryce C. Ewentualne budynki gospodarcze realizowane w ramach zabudowy zagrodowej winny spełniać następujące kryteria:

- maksymalna powierzchnia zabudowy - 200 m2,

- maksymalna wysokość - 10 m,

j) dachy symetryczne o kacie nachylenia połaci zawartym w zakresie 35 - 45 stopni, kryte dachówką ceramiczną bądź betonową albo łupkiem naturalnym bądź syntetyczny, w kolorze czerwonym, brązowym , lub szarym

k)  W granicach działki stanowisko Świerszczaka. Zagospodarowanie terenu należy podporządkować wymogom wynikającym z ochrony prawnej tego gatunku ptaka - stosownie do przepisów szczególnych,

l) Minimalna powierzchnia działek wydzielanych - 6000 m2,

ł) W stosunku do działek wydzielanych szerokość działek dojazdowych - 6 m,

m) W przypadku gdy dojazd jest ślepy ustala się wymóg zakończenia go placykiem manewrowych o wymiarach min 12 x 12 m,

Dojazd do działki z obu stron:

jedna strona - droga osiedlowa - utwardzona,

druga strona - droga gminna.

Komunikacja:

- Karpacz: 10 km, 18 min,

- Jelenia Góra: 9.6 km, 20 min,

- Szklarska Poręba: 21 km - 28 min,

Działka bardzo dobra dla inwestora, który chciałby postawić rezydencje dla swoich klientów w absolutnie unikatowej scenerii pośród drzew i śpiewu ptaków.

*** Oferta tylko w naszym biurze ***

Polecam i zapraszam na prezentacje

Michał

789 220 230
Nr ogłoszenia: 1867833 Ważne do: 2026-06-01 22:12:12

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Sprzedam działkę

Działka budowlana w Siedlęcinie
Atrakcyjna działka budowlana w Siedlęcinie. Usytuowana na płaskim, słonecznym terenie o regularnym ksztalcie i powierzchni 1250 m2. W planie przestrzennego zagospodarowania gminy Jeżów Sudecki o
Sprzedam działkę-13 maja
Mała działka budowlana w centrum Jeleniej Góry
Niewielkich rozmiarów działka budowlana w pobliżu Urzędu Miasta, w Jeleniej Górze przy ul. Przeskok z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego, trzy pokoje, kuchnia i łazienka o łącznej pow
Sprzedam działkę-przedwczoraj, 17:51
Działki budowlane w Kromnowie
Tylko u Nas atrakcyjnie położone dwie duże działki budowlane o powierzchniach 5188 m2 w pięknym miejscu w Miejscowości Kromnów. Usytuowane przy drodze asfaltowej, lekko nachylone, z dostępem d
Sprzedam działkę-13 maja
Grunt rolny 10 ha
Do sprzedaży grunt rolny, na łącznie 3 działkach, graniczacych ze sobą w miejscowości Sokołowiec, gmina Rząśnik. Usytuowane na lekko pochylonym terenie, z bardzo dobrym dojazdem , z drogi asf
Sprzedam działkę-5 maja
Działka inwestycyjna Jelenia Góra ul. Cieplicka
Na sprzedaż – działka inwestycyjna z planem zagospodarowania | Jelenia Góra, ul. Cieplicka 128 Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Jeleniej Górze (obręb
Sprzedam działkę-14 maja
Ładna działka budowlana w Mysłakowicach
Ostatnia w tym rejonie, działka budowlana w Mysłakowicach. Usytuowana na płaskim, słonecznym terenie, o powierzchni 1138 m2 , z dostępem do wszystkich mediów gaz, woda z wodociągów, kanalizacj
Sprzedam działkę-5 maja
Działki budowlane od 501m2 do 1221 m2
Ekskluzywna oferta – 36 działek z panoramicznym widokiem na Karkonosze Powierzchnie od 501 m² do 1221 m² | Przeznaczenie mieszkaniowo-usługowe Przedstawiam unikalną ofertę sprzedaży 36 perf
Sprzedam działkę-13 maja
Działki budowlane w Kromnowie (1010 i 1024 m²)
Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działki budowlane położone w Kromnowie w Gminie Stara Kamienica niedaleko Szklarskiej Poręby. Aktualnie w ofercie znajdują się działki: 1.
Sprzedam działkę-przedwczoraj, 13:33
Leszczyniec działki z widokiem
Działki budowlane w miejscowości Leszczyniec od 1100-1400m2 125pln/m2 brutto vat23. Przykładowa działka 1100m2 cena 137500. Leszczyniec znajduje się około 10 km od Kamiennej Góry oraz ok. 30 km
Sprzedam działkę-10 maja
© 2002-2026 Highlander's Group