Ogłoszeń: 3325   Czytających: 10422
Wrocławek.com

Dodaj ogłoszenie

Aby dodać ogłoszenie należy włączyć w przeglądarce obsługę javascript.

Regulamin ogłoszeń

  1. Zabrania się umieszczania jakichkolwiek treści niezgodnych z polskim prawem, dobrymi obyczajami, wywołujących oburzenie, nawołujących do łamania prawa, przemocy itp.
  2. Ogłoszenia dodawane są tego same dnia, bądź następnego.
  3. Umieszczenie ogłoszenia o tej samej treści, bądź podobnej w jednej lub kilku kategoriach spowoduje jego usunięcie.
  4. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń zawierających adresy WWW stron komercyjnych, a także innych serwisów WWW poprzez podanie ich nazwy w treści ogłoszenia oraz na dołączonych zdjęciach.
  5. W przypadku nadużywania dużych liter, ogłoszenie nie będzie publikowane.
  6. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do modyfikacji i usuwania ogłoszeń bez podania przyczyny oraz przydzielania ogłoszenia do kategorii najbardziej pasującej wynikającej z treści ogłoszenia.
  7. Publikując materiały, treści i dane osobowe użytkownik wyraża jednocześnie zgodę na ich publiczne udostępnienie.
  8. W dziale - PRACA - PODEJMĘ PRACĘ będą dodawane jedynie te ogłoszenia, w których ujęto formę zatrudnienia, np: "na umowę o pracę", "na umowę o dzieło" itd..
  9. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za: zachowanie osób umieszczających oferty w serwisie, oferowane przez nich towary i usługi, roszczenia związane z rozliczeniami między użytkownikami serwisu, zgodnością usług i towarów z opisem, prawdziwość danych zawartych w ogłoszeniach.
 Informujemy, iż regulamin jest równy wobec wszystkich zamieszczanych ogłoszeń, bez względu na formę ich dodania, tj. poprzez SMS oraz z wykorzystaniem formularza dodawania ogłoszeń.


© 2002-2024 Highlander's Group