OgÅ‚oszeÅ„: 3350   CzytajÄ…cych: 11257
Wrocławek.com

Zastępstwo! Opiekunka do seniorki - do 1800€

Telefon / kontakt:
Dodane:
7 maja
Termin : od 16/05/2024

Język : komunikatywny, dobry, bardzo dobry
Miejscowość: Röttenbach

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01437

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną, dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorką mieszkającą w Röttenbach (kod pocztowy: 91341)

Podopieczna jest po operacji biodra i porusza siÄ™ przy pomocy rollatora oraz laski.
Cierpi na osłabienie mięśni, demencję i inkontynencję (pampers).
Podopieczna samodzielnie korzysta z toalety; wymaga jedynie pomocy podczas ubierania.
Opiekunka przejmuje wykonywanie obowiązków domowych oraz wspiera seniorkę podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych.
Zlecenie nie wymaga nocnych dyżurów ani transferu.

Stawka: do 1800€*, *ustalane indywidualnie przy prezentacji oferty (w zależności od modelu współpracy, stopnia znajomości języka, doświadczenia)
Nie znalazłaś/eś zlecenia, które Cię zainteresowało? Już dziś zgłoś się przez nasz formularz aplikacyjny na naszej stronie: https://activecare24.pl/aplikuj/ i pozwól nam dopasować ofertę idealną do Twoich potrzeb.

Oferujemy:
zatrudnienie na umowÄ™ zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich
Nr ogłoszenia: 1792323 Ważne do: 2024-05-21 10:32:11

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Mechanik samochodowy - Niemcy Grimma
WIV GmbH to warsztat samochodowy, któremu można zaufać. Poszukujemy zmotywowanego i zaangażowanego mechanika samochodowego (j.niemiecki lub angielski), który wesprze nas w naszym warsztacie sa
Dam pracÄ™-13 maja
Opiekunka od zaraz/1900 euro
Do opieki jest 77-letni Pan Dieter , waży ok. 75kg, ma 172 cm wzrostu. Pan ma przyznany 5 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst przychodzi codziennie z rana do pomocy przy podstawowej opiec
Dam pracÄ™-14 maja
Opieka Bad Aibling od 16.05.2024
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 16.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
Dam pracÄ™-7 maja
Przyjmę brukarza z doświadczeniem
Pracy na terenie Jeleniej Góry i okolicach stawka godzinowa rozliczenie tygodniowe
Dam pracÄ™-15 maja
Murarz ze znajomością j. niemieckiego
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw. Możliwe zarobki do 18 000 zł Miejsce pracy: teren Niemiec Ofe
Dam pracÄ™-15 maja
Operator lini produkcji pelletu
OPIS Obowiązki: Obsługa maszyn produkcyjnych. Kontrola jakości produktu. Prace porządkowe i serwisowe. Realizacja zleceń produkcyjnych. Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Praca
Dam pracÄ™-6 maja
Pracownik ogólnobudowlany
Firma wykonująca usługi na terenie Jeleniej Góry poszukuje pracownika doświadczonego. Prace przy wznoszeniu budynków, elewacji oraz dachów. Alkoholikom dziękuję. Stawka rh uzależniona o
Dam pracÄ™-9 maja
1600€ Opiekunka do seniorów - bez transferu!
Termin : od 19/05/2024 Język : podstawowy Miejscowość: Hünxe Status: zastępstwo Numer oferty: K/01596 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z podstawową znajomością jęz
Dam pracÄ™-16 maja
Dachy - Dekarzy
Pilnie przyjmę do firmy dekarskiej Dekarzy Bardzo dobre warunki Więcej informacji pod telefonem 530013577
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 9:20
© 2002-2024 Highlander's Group