Ogłoszeń: 3074   Czytających: 4945
Wrocławek.com

Pracownik biurowy - j.francuski

Telefon / kontakt:
Dodane:
1 maja
Firma Sedilog Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie transportu, logistyki, pomiarów 3D oraz montażu mebli. Ze względu na rozwój firmy, poszukujemy pracowników biurowych – dysponentów z dobrą znajomością języka francuskiego.

Twój zakres obowiązków:

* Zdalna koordynacja pracy pomiarowców 3D na terenie Francji - praca stacjonarna w biurze w Jeleniej Górze, możliwość pracy zdalnej
* Rejestracja zleceń na pomiary 3D, ustalanie tras i nadzór nad pracą techników pomiarów 3D oraz optymalizowanie kosztów
* Realizacja zamówień i ich dokumentacja
* Telefoniczna obsługa klienta francuskiego

Nasze wymagania
* Komunikatywna znajomość języka francuskiego (warunek konieczny)
* Znajomość obsługi komputera, MS Office
* Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji
* Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole
* Dyspozycyjność (praca zmianowa 8-16, 11-19)

To oferujemy
* Stabilne zatrudnie w oparciu o umowę o pracę
* Dobrą atmosferę w pracy w zgranym zespole
* Pracę w międzynarodowym środowisku
* Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: info@sedilog.pl.
W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedilog Sp. z o.o., moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.)
Nr ogłoszenia: 1790985 Ważne do: 2024-05-15 09:00:01

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

kierowca - Zabobrze Akademia Happy Kids - EUFORIA
Restauracja EUFORIA Jelenia Góra na osiedlu Zabobrze zatrudni kierowcę do rozwożenia posiłków do naszych punktów gastronomicznych oraz obsługę cateringów. Praca od poniedziałku do piątk
Dam pracę-27 kwietnia
Ślusarz
Ślusarz Twój zakres obowiązków: • Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej. • Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali, • Dbanie o p
Dam pracę-1 maja
Pomoc kuchenna – restauracja Euforia Jelenia Góra
Zatrudnimy pomoc kuchenną gotującą do pracy w kuchni. Ważne wymagania: osoba energiczna, potrafiąca robić smaczne surówki, lubiąca gotować, utrzymująca czystość podczas pracy, bez nałog
Kucharz a’la carte w Hotelu *****
Hotel Seidorf w Sosnówce, poszukuje kandydatów na stanowisko kucharz a’la carte. Wymagane doświadczenie, mobilność, chęć do nauki i rozwoju. Oferujemy również możliwość zakwaterowani
Dam pracę-3 maja
Spawacz Gazowy Niemcy - praca od zaraz
OPIS SPAWACZ - spawanie gazowe Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli: Posiadasz odpowiednie doświadczenie Jesteś sumienny, uczciwy i zaangażowany w pracę Masz własną firmę i dok
Dam pracę-30 kwietnia
Pracownik produkcji -obsługa wtryskarek
W związku z ciągłym rozwojem nasza firma zajmująca się produkcją komponentów dla branży Automotive, AGD oraz branży kosmetycznej poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI Obowią
Dam pracę-23 kwietnia
Ślusarz
Dam pracę-2 maja
Pracownik biurowy
Seidorf Mountain Resort poszukuje pracownika na stanowisko biurowe. Praca od poniedziałku do piątku plus każdy 1. dzień miesiąca. Oferujemy umowę o pracę i dobre zarobki. Wpisywanie płatności
Dam pracę-29 kwietnia
Kucharz Bufetowy (K/M)
Osada Śnieżka to Rodzinny Resort w Łomnicy między Karpaczem a Jelenią Górą. Obiekt oddaje do dyspozycji 62 pokoje w części hotelowej i 272 apartamenty w wolnostojących domkach. Aktualni