Ogłoszeń: 3154   Czytających: 10241
Wrocławek.com

Malarz, lakiernik przemysłowy

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
26 kwietnia
Opis stanowiska:
• Malowanie konstrukcji stalowych i elementów metodą hydrodynamiczną
• Realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową
• Malowanie w komorze lakierniczej,
• Obsługa pomp lakierniczych,
• Przygotowanie farb przed malowaniem,
• Sprawdzenie jakości przygotowanych wyrobów przed malowaniem i weryfikacja powłok lakierniczych w procesie i po.
Wymagania:
• Umiejętność malowania metodą hydrodynamiczną
• Doświadczenie w pracy na stanowisku malarza
• Prawidłowe przygotowanie zabezpieczenie i sprawdzenie elementów przed malowaniem.
• Zaangażowanie w pracę
• Dokładność
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
Nr ogłoszenia: 1791276 Ważne do: 2024-05-10 10:52:20

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Ślusarz
Ślusarz Twój zakres obowiązków: • Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej. • Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali, • Dbanie o p
Dam pracę-25 kwietnia
Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy
Germania Mint poszukuje osoby na stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? - Analizowaniem otrzymanych dokumentów źró
Dam pracę-30 kwietnia
Elektryk- automatyk.
Elektryk- automatyk. Opis stanowiska: • Diagnozowanie i usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych maszyn jak i infrastruktury. • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągło
Dam pracę-dziś, 8:04
Praca kierowca C+E Niemcy+ Kraj
Poszukujemy kierowcy do pracy na ciągnik z naczepą plandeka kat.(C+E) Praca na trasach POLSKA - NIEMCY- POLSKA -POLSKA + trasy krajowe.tel. 691658022
Kierownik działu utrzymania ruchy.
Kierownik działu utrzymania ruchy. • Opis stanowiska: • Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni) • Utrzymanie d
Dam pracę-dziś, 8:06
Szklarska Poręba do pensjonatu Pomoc na 1/2 etatu
Zatrudnię, najchętniej Panią do pomocy w utrzymaniu czystości i przygotowaniu śniadań, praca na pół etatu. Centrum Szklarskiej Poręby. Najchętniej osoby mieszkające na stałe w Szklarskiej
Dam pracę-1 maja
Kucharz Bufetowy (K/M)
Osada Śnieżka to Rodzinny Resort w Łomnicy między Karpaczem a Jelenią Górą. Obiekt oddaje do dyspozycji 62 pokoje w części hotelowej i 272 apartamenty w wolnostojących domkach. Aktualni
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny Opis stanowiska: • Załadunek i zabezpieczanie wyrobów gotowych i półproduktów do transportu wewe i zew • Przewożenie towarów i materia
Dam pracę-wczoraj, 10:17
Technik / Serwisant / Mechanik Rowerowy
Dla naszej firmy, która jest dystrybutorem Rowerów Elektrycznych na całą Polskę poszukujemy pasjonata dwóch kółek do pracy w salonie rowerowym na terenie Mysłakowic (okolice Jeleniej Góry) n