Ogłoszeń: 3350   Czytających: 11054
Wrocławek.com

Elektryk_ Mysłakowice

Telefon / kontakt:
Dodane:
8 maja
Firma budowlana zatrudni elektryka.

Zakres obowiązków:
- instalacje elektryczne, podłączenie sprzętów elektrycznych (kuchennych)
- drobne prace wykończeniowe
- naprawy usterek elektrycznych

Wymagania:
- aktualne uprawnienia SEP
- doświadczenie
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę lub B&B w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie z siedzibą w Mysłakowicach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email tatiana.bilenia@regess.eu
Nr ogłoszenia: 1792502 Ważne do: 2024-05-22 09:10:20

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Zlecenie nad morzem! Opiekunka do seniorki
Termin : od 10/05/2024 Język : dobry Miejscowość: Scharbeutz Status: zastępstwo Numer oferty: K/01378 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą znajomością języka ni
Dam pracę-7 maja
Pokojowa do hotelu w Karpaczu
Pałac Margot *** SPA & Nature w Karpaczu zatrudni pomocne i przyjazne osoby, dla których porządek i ład to jedne z najważniejszych wartości na stanowisko pokojowa. OBOWIĄZKI: - Utrzymanie
Dam pracę-6 maja
Praca w budżetówce - opiekun, opiekunka
OPIEKUN Dom Pomocy Społecznej "Junior" w Miłkowie, zatrudni osobę na stanowisko: OPIEKUN Szukamy osób empatycznych, otwartych, z wykształceniem co najmniej średnim. Oferujemy
Dam pracę-14 maja
Usługi remontowo budowlane
Zatrudnię pracowników do wykończenia wnętrz, płyty gk, płytki, itp. 604211979
Dam pracę-10 maja
Magazynier motoryzacja
Firma Martex zatrudni pracownika na stanowisko magazynier - mile widzane doświadczenie zawodowe . Proponujemy umowę o pracę , wynagrodzenie bardzo dobre . Cv prosimy wysyłać na adres email. j.ch
Opieka Kolbemoor od ok 10.05.2024
NOWA OFERTA – Ok 10.05.2024 NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) ZAKWATEROWANI
Opiekunka w Żłobku Akademia Happy Kids
Żłobek Akademia Happy Kids w Jeleniej Górze zatrudni opiekunkę w żłobku. W naszej placówce gwarantujemy pracę w miłej atmosferze. Poszukujemy osobę energiczną, uśmiechniętą, kochaj
Dam pracę-dziś, 14:00
Przyjmę brukarza z doświadczeniem
Pracy na terenie Jeleniej Góry i okolicach stawka godzinowa rozliczenie tygodniowe
Dam pracę-15 maja
Recepcjonistka/Recepcjonista
Dołącz do naszego zespołu w Pałacu Wojanów! Znajdujący się w sercu malowniczych Karkonoszy, Pałac Wojanów to luksusowy obiekt, który łączy historyczny urok z nowoczesnością. W związku
Dam pracę-13 maja